Yeni Yüzüyle 2020 Seat Leon

Sunulan teknolojik detaylarla birlikte son derece beğenilen bir tasarım anlayışına sahip olan ve alanının önde gelen arabalarından biri olan Seat Leon hızla büyüyen bir anlayışla sektördeki yerini almaya devam ediyor.

Yenilikçi bir anlayışla üretilen ve modern bir teknolojiyle dikkat çeken bu araç, fiyatları ve teknik detaylarıyla en çok tercih merak edilen araçlardan biri olarak ziyaret edilmektedir.

Farklı bir tarzla piyasaya çıkan 2020 model Seat Leon, teknolojisindeki detaylar ve bu teknolojinin getirdiği konfor özellikleri açısından hatchback modeller içerisinde her geçen gün daha çok ilgi görmektedir.

Kaliteli işçiliğiyle ve dayanıklı malzemesiyle motor performansını en üst seviyeye çıkaran bu aracın en alt modelinin fiyatı 151.500 TL, en üst modelinin fiyatı 199.900 TL’dir.

Üst düzey donanımıyla birlikte güvenlik açısından son derece güçlü bir model oluşturan bu araç 1.5 litrelik motoru ve bu motorun sağladığı performansla satın alabileceğiniz modellerden biridir.

Seat Leon modern bir motor anlayışıyla tüketim açısından önemli bir performans göstermektedir. Aracın şehir içindeki tüketim değerleri 100 KM’de 6,3 lt olup bu oran şehir dışında 4,3 lt yakıt tüketimine sahiptir. Fiyat aralığı açısından önemli bir yer edinen LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence aracı hatchback tasarımına sahip modellerin en önemlilerinden biridir.

Çağa değer katması açısından Seat Leon 1.5 Eco TSI modeli 1498 cc motor şekliyle en fazla 213 km/saat hız sınırına ulaşmaktadır. 100 KM hıza 8,3 saniyede ulaşabilen bu otomobil, 1498 cc motor hacme sahip bir motor bulundurmaktadır. 380 litre bagaj derinliği ile 577 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Detaylar için teknolojiyi tasarımla birleştiren yeni Seat Leon modelinin yetkili bayilerine uğrayarak siz de bu araçla ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir